Obstetrik Ve Jinekolojik Ultrasonografi

WS80AwithElite-2

WS80A with Elite 

Ultrasonda Yeni Boyut: 5D

Kadın sağlığı ve fetal tarama için geliştirilen Samsung WS80A Elite, 5D teknolojisi sayesinde tanıyı kolaylaştırırken hacimsel ve farklı düzlem görüntülerini bir arada kullanır.

WS80A

WS80A

Yeni Nesil Ultrasonografi

Kadın sağlığı ultrason sistemlerini baştan yaratan WS80A, yenilikçi tasarımı ile 5D teknolojisi, miyokardiyal performans indeksi (MPI), ElastoScan gibi özellikleri içerir.

HM70A

HM70A

Kolay taşınabilir, kompakt çözüm

Kompakt bir donanımı olan HM70A, klinik verimlilik ve daha iyi hasta bakımı hizmeti için yüksek kalitede görüntüleme imkanı sağlar.

H60

H60

Üstün performans

Dokunmatik ekranı ile basitleştirilmiş ve hafif tasarımıyla kompakt bir görünüm kazanırken üstün performansından ödün vermez.

Accuvix-A30

Accuvix A30

Geniş ekran ile 3D performans

Accuvix A30, geliştirilmiş 3D performansınının yanında  EZ Exam™ and ElastoScan™ gibi özellikleri olan, dünyanın ilk 21,5 inç LED ekranı ile operasyonel kolaylık sağlayan ultrason sistemidir.

Accuvix-XG

Accuvix XG

Daha fazla bilgi ve güvenirliğin kolay yolu

Samsung Accuvix XG, daha fazla bilgi ve güvenilirlik sağlamanın kolay yolunu sunuyor. Şimdi geliştirilmiş performansla daha iyi görüntü kalitesi elde etmeniz mümkün.

SonoAce-R5

SonoAce R5

Kompakt tasarım ile buluşmuş üstün özellikler

Geliştirilmiş arayüzü ile SonoAce R5 tanı fonksiyonlarını son teknoloji ile sunar. QuickScan™ ve Doku Harmonik Görüntüleme ile konforlu bir çalışma ortamının tadını çıkartırken, sınırları aşın.

SonoAce-R3

SonoAce R3

Taşınabilir renkli ultrason sistemi

Alışılmış ultrason cihazlarından farklı görünümde küçük ve kompakt olarak tasarlanmış, taşınabilir renkli bir ultrason sistemi olan SonaAce R3, bütün uygulamalarında yüksek görüntü kalitesi ile teşhis sağlar.

SonoAce-R7

SonoAce R7

2D renk performansı ve basit kullanıcı ara yüzü

Yenilikçi, ergonomik, hassas ultrason dalgaları ve Renkli Dopler özelliğinin yanında olağanüstü 2D renk performansı ve basit bir kullanıcı ara yüzünü bir arada sunan ultrason sistemidir.

Varinak