Radyolojik Ultrasonografi

R580A

RS80A

Doğru teşhis için üst düzey teknoloji

Hassas görüntüleme, konforlu ve ergonomik tasarımıyla birlikte, ihtiyacınız olan her yer ve zamanda olağanüstü sonuçlar için ileri teknoloji ile donatılmıştır.

HM70A

HM70A

Kolay taşınabilir, kompakt çözüm

Kompakt bir donanımı olan HM70A, klinik verimlilik ve daha iyi hasta bakımı hizmeti için yüksek kalitede görüntüleme imkanı sağlar.

H60

H60

Üstün performans

Dokunmatik ekranı ile basitleştirilmiş ve hafif tasarımıyla kompakt bir görünüm kazanırken üstün performansından ödün vermez.

Accuvix-A30

Accuvix A30

Geniş ekran ile 3D performans

Accuvix A30, geliştirilmiş 3D performansınının yanında  EZ Exam™ and ElastoScan™ gibi özellikleri olan, dünyanın ilk 21,5 inç LED ekranı ile operasyonel kolaylık sağlayan ultrason sistemidir.

Accuvix-XG

Accuvix XG

Daha fazla bilgi ve güvenirliğin kolay yolu

Samsung Accuvix XG, daha fazla bilgi ve güvenilirlik sağlamanın kolay yolunu sunuyor. Şimdi geliştirilmiş performansla daha iyi görüntü kalitesi elde etmeniz mümkün.

SonoAce-R7

SonoAce R7

2D renk performansı ve basit kullanıcı ara yüzü

Yenilikçi, ergonomik, hassas ultrason dalgaları ve Renkli Dopler özelliğinin yanında olağanüstü 2D renk performansı ve basit bir kullanıcı ara yüzünü bir arada sunan ultrason sistemidir.

SonoAce-R5

SonoAce R5

Kompakt tasarım ile buluşmuş üstün özellikler

Mükemmel kullanıcı arayüzü ile, diagnostik fonksiyonlarda son teknolojiyi sunar. QuickScan™ ve Doku Harmonik Görüntüleme ile konforlu bir çalışma ortamının tadını çıkartırken, sınırları aşın.

SonoAce-R3

SonoAce R3

Taşınabilir renkli ultrason sistemi

Tüm uygulamalarında daha yüksek görüntü kalitesi sunan, geliştirilmiş, taşınabilir renkli ultrason sistemi. Bu küçük ve ince sistem eksiksiz diagnostik özelliklere sahiptir.

Varinak